Hallitus

 

 

 

 

 


Puheenjohtaja

Tiina Korvenoja
tiina.korvenoja@goldenspirit.fi
Strategiavastaava

Varapuheenjohtaja
Hanneli Alho-Ignatius
Valmennuspäällikkö, työntekijävastaava, palkitseminen
+358 50 369 5512
hanneli.alho@goldenspirit.fi

Sihteeri
Monika Marschan
monika.marschan@goldenspirit.fi

Rahastonhoitaja
Kirsi Höglund
Työntekijävastaava, kilpailuvastaava
kirsi.hoglund@goldenspirit.fi

Jäsen
Annika Ahlstedt
Tiedotusvastaava, Nuorisovaliokunta, B-junioreiden joukkuevastaava

Jäsen
Erika Ignatius
Koulutus- ja Myclub-vastaava, akrokurssit, Avustukset, tuet ja varainhankinta
erika.ignatius@goldenspirit.fi

Jäsen
Saara Pettersson
tapahtumavastaava, koulutusvastaava, ulkopuolinen valmennus

Jäsen
Mila Tanttu
Tapahtumavastaava, tiedotusvastaava, tanssi- ja sekajoukkueiden toiminnan kehittäminen

Jäsen
Heidi Idman
Ulkopuolinen valmennus, vuorovastaava
heidi_idman@yahoo.com

Jäsen
Emmi Lindgren
Brändityöryhmä
mini- ja juniorijoukkueet: Saints, Melids, Sprites ja Spellbinders
emmi.lindgren@icloud.com

Jäsen
Inka Innanen
Nuorisovaliokunta, Edustusjoukkueiden ja aikuisten SM-tason joukkuevastaava

Varajäsen
Petra Eloranta
Ulkopuolinen valmennus