Hallitus

Puheenjohtaja
Tiina Korvenoja
tiina.korvenoja@goldenspirit.fi
Sinettiseuravastaava

Varapuheenjohtaja
Hanneli Alho-Ignatius
Valmennuspäällikkö, strategiavastaava, työntekijävastaava
+358 50 369 5512
hanneli.alho@goldenspirit.fi

Sihteeri
Monika Marschan
monika.marschan@goldenspirit.fi

Rahastonhoitaja
Kirsi Höglund
Työntekijävastaava, kilpailuvastaava
kirsi.hoglund@goldenspirit.fi

Tiedottaja
Lidia Perkiö
Nuorisovaliokunta, B-junioreiden joukkuevastaava
lidia.perkio@gmail.com

Jäsen
Erika Ignatius
Koulutus- ja Myclub-vastaava, akrokurssit
erika.ignatius@goldenspirit.fi

Jäsen
Eeva Jokela
Vuorovastaava, leirivastaava, nuorisovaliokunta, tapahtumavastaava
eeva.jokela@goldenspirit.fi

Jäsen
Mila Tanttu
Tapahtumavastaava, tanssi- ja sekajoukkueiden toiminnan kehittäminen

Jäsen
Heidi Idman
Ulkopuolinen valmennus, palkitsemisvastaava, edustusjoukkueiden ja aikuisten SM-tason joukkuevastaava
heidi_idman@yahoo.com

Jäsen
Sanna Riski
Palkitsemisvastaava
sanna.riski@icloud.com

Jäsen
Emmi Lindgren
Edistyneet-tason joukkuevastaava
emmi.lindgren@icloud.com

Varajäsen
Petra Eloranta